Treści i zdjęcia zawarte na tym blogu są moją własnością. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.

Blog > Komentarze do wpisu

STARSZY BRAT

Od tygodnia wiemy na pewno, że nasz dzidziuś jest dziewczynką. Czekamy zatem na Emilkę :) A Ediś już mnie rozbraja jako starszy brat :)

*

Dostał pięciopak małych herbatniczków, po 4 w paczuszce. Poczęstowałam się jedną paczuszką. Po jakimś czasie małemu zostały dwie.

Edi: Mamo, tą paczkę zostawię tobie i Emilce, zjesz, kiedy będziesz miała ochotę.

Rozczulił mnie :)

*

Edgar obejrzał ze mną filmik z 24tc. Sprawdzamy, jak wygląda Emilka. Po obejrzeniu zapytał, czy jest filmik o pierwszym tygodniu. Obejrzał i poprosił o drugi. Potem kolejny. I pyta, dlaczego wcześniej nie oglądaliśmy od początku. Mówię, że sama oglądałam, bo nie sądziłam, że go to zainteresuje. No to się dowiedziałam, że go to bardzo interesuje i on chce wszystko wiedzieć.
Ja jako dzieciak też bardzo interesowałam się ciałem człowieka, ale i tak mnie rozbroił  :)

*

A na koniec grafika, którą znalazłam na fb. Większość punktów realizujemy codziennie :)czwartek, 09 lutego 2017, ja-zolza

Polecane wpisy

  • SYN MNIE ROZUMIE ;)

    Rano. Zo: Powinnam schować te sukieneczki. No ale jakoś tak nie mogę. Edi: Wiem, o co ci chodzi. Zo: Tak? Edi: No. Po prostu bardzo ci się podobają. Zo: Nooo :)

  • NIE PSEPADAM ZA DZIEWCYNAMI

    Walentynki. To i tekst trochę w temacie ;) Siostra opisała, co jej synek powiedział [3 lata 5 mies.]. P.:Mamo, wies, ja nie psepadam za dziewcynami.. Ediś tes n

  • POKRZYK

    Edi: Mamo, a pokrzyk, to jest takie odwrócone "i"? Chwilę mi zajęło, zanim załapałam, o co mu chodzi. Zo: Wykrzyknik, synku. Edi: No tak, wykrzyknik. Zapamięta

Komentarze
2017/02/10 12:59:37
:********