Treści i zdjęcia zawarte na tym blogu są moją własnością. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.

Blog > Komentarze do wpisu

WSPOMNIENIA NA FB

Uwielbiam opcję wspomnień na fb. Nie wszystko tu zapisałam, więc nadrobię ;) Sprzed roku:

Edgar: Mamo, a może opowiesz o tobie i o mnie, jak mówiłaś, że muszę iść na drzemkę, a ja musiałem się jeszcze bawić? ;)
Ja: Mamo, musis psyznać, ze ja musę się jesce pobawić.
Ediś: Nie mamo, to nie było na początku!

*

Edgar prosi o otworzenie soczku. Oboje jesteśmy zajęci, prosimy, żeby chwileczkę zaczekał. Młody upierdliwie upomina się co pięć sekund.
Ja: Ediś, za moment, musisz nauczyć się cierpliwości.
K.: Synu, musisz pokory się nauczyć.
Edi: Sam się ucz na korsie.


środa, 04 stycznia 2017, ja-zolza

Polecane wpisy

  • SYN MNIE ROZUMIE ;)

    Rano. Zo: Powinnam schować te sukieneczki. No ale jakoś tak nie mogę. Edi: Wiem, o co ci chodzi. Zo: Tak? Edi: No. Po prostu bardzo ci się podobają. Zo: Nooo :)

  • NIE PSEPADAM ZA DZIEWCYNAMI

    Walentynki. To i tekst trochę w temacie ;) Siostra opisała, co jej synek powiedział [3 lata 5 mies.]. P.:Mamo, wies, ja nie psepadam za dziewcynami.. Ediś tes n

  • POKRZYK

    Edi: Mamo, a pokrzyk, to jest takie odwrócone "i"? Chwilę mi zajęło, zanim załapałam, o co mu chodzi. Zo: Wykrzyknik, synku. Edi: No tak, wykrzyknik. Zapamięta

Komentarze
2017/01/19 11:24:32
Cześć kochana :)
No wiesz ja to tu ostatnio wielomiesięcznik Tworzę i też korzystam ze wspomnień na fb, bo inaczej ciężko by było z moją pamięcią :)
To jak to z tą cierpliwością, bo u mnie z nia na bakier :P
-
2017/01/22 19:38:55
:) Fajną opcję zrobili.

A co do cierpliwości, to, he he, różnie bywa ;)