Treści i zdjęcia zawarte na tym blogu są moją własnością. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.

Blog > Komentarze do wpisu

DOBRA (MAMA) BUŁA ;)

Edgar jest alergikiem. Do tego stopnia, że sama gotuję mu jedzenie do przedszkola. Dostaję jadłospis i staram się wymyślić coś podobnego. 

Wczoraj patrzę, że dziś na podwieczorek dzieci mają drożdżówki. No to co - myk w internet i szukam czegoś bez jajek. Zmodyfikowałam trochę przepis i wyszły mi naprawdę smaczne bułeczki. Może nie wyglądają imponująco, ale smakują naprawdę fajnie. 

Rano K. woła małego.

K.: Edi, chodź, zobacz,  co mama zrobiła! 

Edi: Łaaał! Mamo! Jak ty to zrobiłaś? Ty to jesteś doobraa! :D 

Od razu musiał spróbować i jemu też smakowało  ;)

 

czwartek, 10 listopada 2016, ja-zolza

Polecane wpisy

  • SYN MNIE ROZUMIE ;)

    Rano. Zo: Powinnam schować te sukieneczki. No ale jakoś tak nie mogę. Edi: Wiem, o co ci chodzi. Zo: Tak? Edi: No. Po prostu bardzo ci się podobają. Zo: Nooo :)

  • NIE PSEPADAM ZA DZIEWCYNAMI

    Walentynki. To i tekst trochę w temacie ;) Siostra opisała, co jej synek powiedział [3 lata 5 mies.]. P.:Mamo, wies, ja nie psepadam za dziewcynami.. Ediś tes n

  • POKRZYK

    Edi: Mamo, a pokrzyk, to jest takie odwrócone "i"? Chwilę mi zajęło, zanim załapałam, o co mu chodzi. Zo: Wykrzyknik, synku. Edi: No tak, wykrzyknik. Zapamięta

Komentarze
2016/11/16 18:32:23
ej, wygląda nieźle! szkoda, że nie spróbuję!
-
2016/11/17 13:54:53
Możesz zrobić ;) Tylko trzeba wziąć pod uwagę to, że bez jajek jednak są mniej delikatne ;)
-
2016/11/17 16:52:52
po pierwsze nie mam piekarnika. a poza tym w sprawie gotowania mam raczej dwie lewe ręce.