Treści i zdjęcia zawarte na tym blogu są moją własnością. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.

Blog > Komentarze do wpisu

SZYBKIE PLACUSZKI DLA ALERGIKA

Mały zjadł zupę i nadal był głodny. Postanowiłam zakręcić jakieś placuszki. Zajrzałam do szafki i lodówki - i już miałam gotowy plan ;)

Składniki:

* mąka pszenna [szklanka, dwie - nie wiem, robiłam "na oko"]

* mąka ziemniaczana [trochę, u mnie wyszła czubata łyżka]

* mleko roślinne [u mnie ryżowe] albo woda - tyle, żeby rozprowadzić mąkę do gęstego ciasta

* szczypta soli

* banan

Maki zmieszałam, dodałam mleko i sól, na koniec wymieszałam z rozgniecionym bananem i mieszałam, aż się ładnie rozprowadzi. Smażyłam na oleju, bardzo krótko. Ładnie się zrumieniły i były przepyszne :)

 

poniedziałek, 27 kwietnia 2015, ja-zolza

Polecane wpisy

  • RZUCĘ PRACĘ

    Poranny spacer. Chłopaki idą do przedszkola i pracy, ja wyprowadzam Kalimbę. Wspólny spacer przez park. Bardzo to lubię :) K.: Do jakiego żłobka pójdzie Emilka?

  • JA TO JEDNAK JESTEM W CIĄŻY

    Idziemy z K. do warzywniaka. Idę lekko pokracznie. Brzuch mam spory, ale znośny, natomiast boli przy chodzeniu to i owo, jak to w ciąży bywa. Zo: Wiesz, ja to j

  • WARZYWNE BABECZKI Z MIĘSNĄ KULKĄ W ŚRODKU

    Dzisiejszy obiad wymyśliłam na poczekaniu... Babeczki powstały poprzez modyfikację [dosyć znaczną ;) ] przepisu z książki Moje Wypieki . A zupę zrobiłam z burac