Treści i zdjęcia zawarte na tym blogu są moją własnością. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.

Blog > Komentarze do wpisu

SPOSÓB NA NIECHCEMISIĘ

Co zrobić, żeby się zachciało? ;)

Wystarczy wyobrazić sobie, co będzie, kiedy zrobimy to, co jest do zrobienia... ;)

Ok, nie jest to takie proste i łatwe, no i trzeba bardzo chcieć to, co będzie później. Ale mącę. Już wyjaśniam.

Strasznie się nakręciłam na Święta. I najchętniej JUŻ postawiłabym choinkę :) Pierwszy raz chyba mam tak, że tak wcześnie się wkręciłam w temat. Oczywiście, choinki jeszcze nie będziemy ubierać, ale postawiłam sobie warunek. Kiedy wykonam zaplanowane działania, będę mogła tę choinkę ubrać :))

Wczoraj wreszcie wzięłam się trochę za robotę, zrobiłam nawet listę Kudłatemu [ogromnie się ucieszył, he he :p]. Codziennie będę robiła po trochu [żeby się nie przemęczyć, co nie? ;)] i z każdym dniem będę coraz bliżej celu. Kurczę, tak mi się to spodobało, że naprawdę chętnie robię, co mam zrobić. Zwłaszcza, że nie tylko porządki są na liście rzeczy do wykonania, ale też na przykład dekorowanie pokoju dla Małego :) Będzie dobrze, byle nie przegiąć - po trochu, systematycznie i ani się obejrzę, a nadejdzie dzień dekorowania choinki :D


czwartek, 08 grudnia 2011, ja-zolza

Polecane wpisy

  • RZUCĘ PRACĘ

    Poranny spacer. Chłopaki idą do przedszkola i pracy, ja wyprowadzam Kalimbę. Wspólny spacer przez park. Bardzo to lubię :) K.: Do jakiego żłobka pójdzie Emilka?

  • JA TO JEDNAK JESTEM W CIĄŻY

    Idziemy z K. do warzywniaka. Idę lekko pokracznie. Brzuch mam spory, ale znośny, natomiast boli przy chodzeniu to i owo, jak to w ciąży bywa. Zo: Wiesz, ja to j

  • SZYBKIE PLACUSZKI DLA ALERGIKA

    Mały zjadł zupę i nadal był głodny. Postanowiłam zakręcić jakieś placuszki. Zajrzałam do szafki i lodówki - i już miałam gotowy plan ;) Składniki: * mąka pszenn

Komentarze
2011/12/08 14:41:29
a u mnie całkiem na odwrót w tym roku..jakoś mi te święta powiewają z oddali i ciągle się łudzę, że wyląduję na porodówce. Wolę to niż siedzieć przy stole z teściami i tym wielkim brzuchem i marzyć, kiedy wskoczę w piżamę albo dres. A tak naprawdę, to CHCĘ DO MAAAAMYYY ;-) :-)
i boli mnie dziś dupa okropnie. Zakwasy czy co? Dlaczego od ciąży boli tyłek???
-
2011/12/09 12:54:01
gospodyni pelna geba! :)))
-
2011/12/09 22:24:04
Gem_ma, Tobie się akurat nie dziwię ;) A że tyłek boli? heh, na tym etapie ma prawo wszystko boleć :p Ale już końcówka, jeszcze tylko troszeczkę :)

Marguś, a jak! :D
-
2011/12/10 09:23:29
kurcze, mnie się nawet listy ToDo nie chce zrobić:) ale Tobie będę dopingować:)
-
2011/12/12 09:32:03
Ewciu, he he, dzięki ;))